Moda na pasty warzywne!


Wraz z rozpowszechnianiem się trendu na zdrowy tryb życia, nie sposób nie zauważyć również rewolucji na półkach sklepowych i naszych talerzach.

Wzbogacamy nasze koszyki oraz jadłospis.

Szukamy produktów z jak najmniejszą ilością konserwantów, naturalnych, ale też przede wszystkim smacznych.


I oto na rynek wchodzą pasty warzywne WA:ŻYWO na pieczywo! Odpowiedź na potrzeby zarówno smakowe ja i zdrowotne. Co ważne- pomogą nam utrzymać zdrową dietę, nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników. Mogą spożywać je alergicy, gdyż nie znajdziecie w nich laktozy i glutenu.

Niesamowite kompozycje smakowe, to efekt starannie wyselekcjonowanych polskich warzyw i nasion. Nic dziwnego, że past warzywne tak chętnie są przez nas konsumowane. Stanowią zdrowy i smaczny dodatek do pieczywa, naleśników, makaronów. Mogą służyć również jako dippy do różnych przekąsek takich jak grillowane mięso, czy sery.

Jeden słoiczek a tyle możliwości!

Pasty warzywne marki Zdrowe Pola to doskonale wpisujący się w trendy żywieniowe, promujące zdrowy i zbilansowany sposób odżywania, produkt. Jeżeli chodzi o walory smakowe to jeden z najbardziej cenionych produktów w kategorii naturalnych past - potwierdzają to liczne i obiektywne opinie naszych klientów.


Równie istotnym parametrem poza smakiem jest skład - stworzony na bazie produktów od regionalnych dostawców.


Na pierwszy miejscu składników znajdziecie bogatą listę zdrowych warzyw, nie wodę, czy substancje barwiące bądź smakowe. Należy zaznaczyć, że wprowadzając do dystrybucji pasty WA:żywo takie wartości jak smak, naturalność i najwyższa jakość były dla nas tak samo istotne.

Moc 100% Polskich warzyw zamknięta w 180g pysznej pasty to odpowiedź dla wszystkich, którzy w swojej diecie szukają nie tylko saku, ale komfortu oraz odpowiedniej ceny.


Wyróżnione posty
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.