-   JAK TO UGRYŹĆ?  -

Wyróżnione artykuły

Często spotykamy się z pytaniem naszych klientów: „no dobrze, kupiłem produkt, ale z czym to się je?”. Postaraliśmy się wyjść naprzeciw temu zapytaniu. Każdy produkt posiada na etykiecie szybkie i sprawdzone przepisy na podanie  w formie słodkiej lub wytrawnej. Postaraliśmy się także, aby lista składników była dostępna w większości polskich kuchni, w najgorszym przypadku – w sklepie spożywczym „na rogu” i nie przekraczała 3-4 pozycji. Te podstawowe przepisy to idealny punkt wyjścia do przygody z produktami superfood Zdrowe Pola!

 

Poniżej zebraliśmy i będziemy stale rozwijać inspirujące przepisy na te bardzo wartościowe z punktu żywieniowego produkty. Możliwości stosowania produktów Zdrowe Pola są praktycznie nieograniczone – należy jedynie przyswoić pewne podstawy dotyczące: włączania ich do jadłospisu, obróbki termicznej, łączenia smaków.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami uzupełniającymi, które publikujemy, żeby przybliżyć zagadnienie super-żywności. Życzymy miłej lektury!

31/7/2019

Tym razem klasyka polskiej kuchni - leniwe kluski :) Jak wskazuje sama nazwa to łatwe do zrobienia danie. Dodatek pasty marchewkowej i sosu śliwkowego wyniesie doznania smakowe na nowy poziom.

Składniki na 2 porcje:

  • 150 g Pasty marchewkowej z czarnuszką WA-ŻYW...

4/7/2019

Chrupkie, pachnące ziołami i czosnkiem wypieki to doskonała przekąska, która powinna zadowolić podniebienia wytrawnych smakoszy. 

Składniki na ciasto (ok 12-14 szt)

  • 450 g mąki pszennej chlebowej + odrobina do podsypania

  • 7 g suszonych drożdży

  • 1,5 łyżeczki soli

    ...
Please reload

Zdrowe Kolorowanki!

29/10/2017

1/3
Please reload

Ostatnie artykuły
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon