-   JAK TO UGRYŹĆ?  -

Wyróżnione artykuły

Często spotykamy się z pytaniem naszych klientów: „no dobrze, kupiłem produkt, ale z czym to się je?”. Postaraliśmy się wyjść naprzeciw temu zapytaniu. Każdy produkt posiada na etykiecie szybkie i sprawdzone przepisy na podanie  w formie słodkiej lub wytrawnej. Postaraliśmy się także, aby lista składników była dostępna w większości polskich kuchni, w najgorszym przypadku – w sklepie spożywczym „na rogu” i nie przekraczała 3-4 pozycji. Te podstawowe przepisy to idealny punkt wyjścia do przygody z produktami superfood Zdrowe Pola!

 

Poniżej zebraliśmy i będziemy stale rozwijać inspirujące przepisy na te bardzo wartościowe z punktu żywieniowego produkty. Możliwości stosowania produktów Zdrowe Pola są praktycznie nieograniczone – należy jedynie przyswoić pewne podstawy dotyczące: włączania ich do jadłospisu, obróbki termicznej, łączenia smaków.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami uzupełniającymi, które publikujemy, żeby przybliżyć zagadnienie super-żywności. Życzymy miłej lektury!

24/6/2019

Pomidorowo-truskawkowa panzanella to przepis prosto w Toskanii. To lekkie danie świetnie sprawdzi się w upalne letnie dni. 

Składniki:

  • 1 ciabata, porwana na kawałki

  • 2 duże garście mieszanych pomidorów

  • 1 garść dojrzałych, ale jędrnych truskawek

  • 1...

5/6/2019

Przepis na pyszne, wytrawne muffiny z Zieloną Nacią Pietruszki.

Please reload

Zdrowe Kolorowanki!

29/10/2017

1/3
Please reload

Ostatnie artykuły